آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > آبکده میانه به دستور دادستان پلمپ شد

آبکده میانه به دستور دادستان پلمپ شد

آبکده میانه با دستور دادستان پلمپ شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه از پلمپ محل فروش غیرقانونی آب شرب در میانه بنام آبکده خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، سعید کشاورز امامی در حاشیه بازدید از تاسیسات، تجهیزات، تصفیه خانه فاضلاب و آزمایشگاه آب شرب میانه در جهت بررسی آب آشامیدنی میانه به عنوان مدعی العموم گفت: بررسی ها و بازدیدهای صورت گرفته حاکی از آن است که سلامت آب شرب میانه به صورت مستمر توسط کارشناسان اداره آب و فاضلاب میانه و آزمایشگاههای مربوطه با دقت و با رعایت تمام اصول فنی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و مشکل خاصی تا کنون مشاهده نشده است.
وی ادامه داد: اخیرا برخی با تشویش اذهان عمومی در فضاهای مجازی و مکانهای عمومی نسبت به فروش آب شرب تصفیه شده نموده و مدعی آلودگی و بی کیفیت بودن آب شهری شده بودند که دستورات لازم در جهت پلمپ و تعطیل محل صادر شد.
دادستان میانه در پایان تاکید کرد: حسب گزارشات فنی رسیده، هیچ آلودگی در مورد آب شرب دریافت نشده و آب شرب شهری از استاندارد لازم برخوردار می باشد، در ضمن موضوع سلامت آب شرب شهرستان کماکان در حال بررسی و در بازرسی استان نیز مطرح بوده و در صورت وصول گزارشی مبنی بر آلودگی و یا خلاف استاندارد بودن به شدت با عاملین آن برخورد خواهد شد.
وی اظهارکرد: این افراد از عدم اطلاع رسانی های لازم اقدام به چنین سوء استفاده هایی نموده اند که لازم است مسوولین ذیربط به شورت فنی در این راستا اطلاع رسانی و آگاهی دهی صحیح و درست انجام دهند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *