آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > امام جمعه میانه: با دعوت دیگران به حضور در محیط های قرآنی، حق دوستی و برادری را ادا کنید/ تصاویر

امام جمعه میانه: با دعوت دیگران به حضور در محیط های قرآنی، حق دوستی و برادری را ادا کنید/ تصاویر

امام جمعه میانه: با دعوت دیگران به حضور در محیط های قرآنی، حق دوستی و برادری را ادا کنید

img_20160922_110503 img_20160922_110523 img_20160922_111221

امام جمعه میانه با بیان اینکه حاج اسماعیل قره داغی از سرمایه های ارزشمند فرهنگی  شهرستان میانه است، گفت: ایشان موهای سیاه خود را در راه ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش کتاب الهی سفید کرده و عمر و جوانی خود را در راه خدا صرف نموده است و اینگونه کارها برکت عمر به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در همایش اختتامیه کلاس های تابستانی کانون منتظران ظهور میانه با تاکید بر اینکه حضور نوجوانان و جوانان در اینگونه کلاس ها نشان از تربیت قرآنی خانوده های آنان دارد، افزود: انس با قرآن و آموزه های دینی، انسان را در مقابل گزند ناهنجاری ها و معضلات بیمه می کند و جامعه از افرادی بهره مند است که ریشه در آموزه های مذهبی دارد.

حجت الاسلام حامدی ترویج و توصیه خانواده های دیگر به حضور فرزندان خود در کلاس های قرآنی را یک وظیفه بر دوش افرادی خواند که از ثمرات اینگونه محیط ها آگاهی دارند.

وی با اشاره به نفوذ فرهنگ های غلط آسیب زا و هجمه های فرهنگی دشمن گفت: خانواده ها، نوجوانان و جوانان باید حق دوستی و برادری خود را با دعوت دیگران به اینگونه محیط های سالم ادا کرده و خانوئده های دیگر را به شرکت  فرزندان خود در چنین محیط هایی تشویق و ترغیب کنند.

در این همایش از حاج اسماعیل قره داغی که نیم قرن از عمر گرانبهای خود را در راه تربیت نوجوانان و جوانان قرآن سپری کرده است تجلیل شد.

خبرنگار و عکاس: رضا امامی

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *