آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > امام جمعه میانه: سیستم آموزش کشور با آموزش های دینی فاصله دارد+تصاویر

امام جمعه میانه: سیستم آموزش کشور با آموزش های دینی فاصله دارد+تصاویر

امام جمعه میانه: سیستم آموزش کشور با آموزش های دینی فاصله دارد

img_20160915_113019 img_20160915_114054 img_20160915_114118

امام جمعه میانه با اشاره به اهمیت قرآن کریم در زندگی انسان، از خانواده ها خواست تا با همت و ارتباط با قرآن، فرزندان، خانواده و جامعه قرآنی را شکل دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در جمع خانواده ها و قرآن آموزان مرکز قرآن و عترت آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شهرستان میانه، با بیان آیات و روایات گفت: در این دنیا به دنبال هرچه که باشیم در قرآن کریم موجود است و خداوند متعال این کتاب را به عنوان برنامه و دستورالعمل برای سعادت انسان نازل فرموده است.

حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه برخی با غفلت و تلقی غلط رایج در جامعه، مسائل دینی، قرآن و معنویات را فقط برای آخرت می پندارند افزود: دستورالعمل های قرآن و دین اسلام در ابتدا برای مزرعه دنیاست، چرا که ما بعد از کاشت در مزرعه دنیا، برای برداشت به سرای آخرت می رویم و اگر بذری در دنیا نکاریم، مزرعه آبادی در آخرت نخواهیم داشت.

امام جمعه میانه با ابراز تاسف از اینکه مبانی سیستم آموزشی کشور با آموزش های قرآنی فاصله گرفته دارد، ادامه داد: بسیاری از مشکلات، معضلات و بی بند و باری های حاکم در جامعه ناشی از همین فاصله گرفتن است و تا زمانی که جامعه به سمت قرآنی شدن پیش نرود، شاهد وسیع و عمیق تر شدن ناهنجاری ها در جامعه خواهیم بود.

گفتنی است در این جلسه از فعالان قرآنی و قرآن آموزان نمونه این مرکز تجلیل شد.

رضا امامی

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *