آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > امام جمعه میانه عنوان کرد: اقدامات غیرکارشناسی سازمان خصوصی سازی، بلای جان میانه

امام جمعه میانه عنوان کرد: اقدامات غیرکارشناسی سازمان خصوصی سازی، بلای جان میانه

امام جمعه میانه عنوان کرد: اقدامات غیرکارشناسی سازمان خصوصی سازی، بلای جان میانه

امام جمعه میانه بر ضرورت برخورد قاطعانه با مفسدین برای حفظ امنیت روانی در جامعه اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: این امر مختص دولت خاصی نبوده، امری کلی و دستورالعمل دینی است.

img_20160922_110503به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر، حجت الاسلام محمدرضا حامدی در جمع اعضای شورای اداری و بسیجیان این شهرستان با اشاره به اینکه در جامعه نباید به قشر صنعتگران، تاجران و بازرگانان به دید دلال نگریسته شود، افزود: این قشر اگر درست کار کنند منبع اصلی منفعت در جامعه و تامین کننده نیازها بوده و نقش تعدیلی در جامعه خواهند داشت.
وی با بیان جایگاه و ارزش مالکیت بخش خصوصی در اسلام یادآور شد: وظیفه دولت حمایت، رسیدگی و توجه به بخش خصوصی بوده و در این خصوص دولت باید به حوزه های صنعتی و تجاری، کنترل و نظارت داشته باشد و از فعالان در این عرصه حمایت کند.
امام جمعه میانه با انتقاد از عملکرد سازمان خصوصی سازی اظهار کرد: با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی جامعه به سمت خصوصی سازی در حرکت بوده ولی واگذاری شرکت ها به شرکت های دولتی بجای بخش خصوصی مانع از رسیدن به اهداف این اصل می شود.
حجت الاسلام حامدی، با اشاره به بحران ناشی از واگذاری فولاد میانه از سوی سازمان خصوصی سازی و واگذاری جایگاه های سوخت با قیمت بسیار ناچیز بدون اطلاع رسانی به اشخاص غیر بومی ادامه داد: اقدام های غیرکارشناسی این سازمان مشکلات بسیاری برای جامعه از جمله در این شهرستان ایجاد کرده است.
وی وظیفه دولت را کنترل و نظارت بر بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: نباید کاری کرد که نتیجه خصوصی سازی، پشیمانی باشد و نباید دولت با ورود بی موقع، دیرهنگام سبب سودجویی سودجویان و محتکران شده و زمینه های فساد اقتصادی را فراهم آورد.
حجت الاسلام حامدی پیاده کردن قوانین اسلامی و استفاده از احکام اسلام و قرآن را موجب داشتن جامعه ای سالم به دور از فساد عنوان کرد.

خبرنگار: رضا امامی

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *