آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > امام جمعه میانه: فاصله بین مسوول و مردم آفت بزرگی برای جامعه می باشد

امام جمعه میانه: فاصله بین مسوول و مردم آفت بزرگی برای جامعه می باشد

امام جمعه میانه فاصله بین مردم و مسوولین را آفتی برای جامعه عنوان کرده گفت: در تنگنا قرار گرفتن مسوول، کم اطلاعی و عدم اطلاع از امور جامعه ، رسیدن اخبار گزینشی به والی جامعه از سوی افراد جاه طلب و سودجو از نتایج فاصله بین مردم و مسوولین می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، حجت الاسلام محمدرضا حامدی در همایش درس اخلاق با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و روسای ادارات شهرستان در حسینیه سپاه ناحیه میانه، ارتباط مستقیم بین مسوولین و مردم را سبب شفافیت اخبار و ارزیابی عملکرد مسوولین عنوان نموده گفت: اگر مسوول احساس کند که اخبار به گوش والی می رسد، این امر سبب بازدارندگی بوده و مسوول در عملکرد خود دقت و توجه کافی نموده و سعی در رضایت هرچه بیشتر مردم خواهد داشت.

وی در ادامه اجتماعات از جمله نماز جماعت را محل بی واسطه بازگو کردن مسائل و مشکلات مردم و آگاه شدن آنها از امور جامعه عنوان نموده گفت: در این صورت اهم و مهم جای خود را عوض نکرده و به امور غیر مهم پرداخته نشده و حق و باطل در هم نمی آمیزد.

حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه مسوول علم غیب نداشته و مانند دیگر مردم است و همچنین صدق و کذب تابلو ندارد که مسوول بفهمد گفت: ارتباطات بی واسطه سبب آشکار شدن واقعیات جامعه می شود.

وی با اظهار اینکه بیشتر درخواستهای مردم مالی نیست و فقط بیان درد بوده و دنبال سنگ صبور می گردند گفت: برخی امور هزینه نداشته اما سبب حل مشکلات می شود .

خبرنگار و عکاس: رضا امامی

تنظیم کننده: زهره غلامی

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *