آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > امام جمعه میانه: اگر مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم کناربکشند تکلیف داعش یکسره می شود

امام جمعه میانه: اگر مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم کناربکشند تکلیف داعش یکسره می شود

dsc05049

امام جمعه میانه با بیان وضعیت منطقه و برنامه های فراوان استکبار در استفاده از حکومتهای خود فروخته منطقه با ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و جنایتهای بی شمار داعش در عراق گفت: اگر مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم کناربکشند تکلیف داعش یکسره می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر ( فردای میانهحجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در راهپیمایی پرشکوه مردمی شهرستان میانه با گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، عمده ترین برنامه  امروز استکبار در کنار فشار اقتصادی را تهاجم فرهنگی خوانده گفت: باید برای مقابله برنامه داشته باشیم، زیرا شعار مرگ بر آمریکا  تنها زمانی تاثیر خواهد داشت که برنامه داشته باشیم.
وی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان و نسل های آتی، امید این مملکت محسوب می شوند تاکیدکرد: جوانان باید برنامه های دشمن را رصد کرده و بشناسند تا بتوان در گذر از این پیچ خطرناک توفیق یابیم.
امام جمعه میانه روز ۱۳ آبان را یادآور ۳ خاطره مهم تاریخی ایران عنوان کرده و برضرورت  توجه دآنش آموزان به این روز تاکیدکرده گفت: در سال ۵۷ عده ای از دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام به خاک و خون کشیده شدند که لازم است دادگاه صالحه تشکیل و خون خواهی صورت گیرد که  یکی از اهداف حرکت امروز جامعه اسلامی ایران، دستیابی به خون خواهی در دادگاه صالحه است.
حجت الاسلام حامدی با اشاره به اینکه ما آمریکا را به تاسی از امام (ره) شیطان بزرگ می دانیم گفت: شیطان یکی از مخلوقات خداست که مقرب درگاه الهی بود اما به خاطر استکبار رانده شد و در این جهان نیز هرکس و هر حکومتی در هرجایگاهی از او عمل استکبار سربزند کاری شیطانی انجام می دهد که آمریکا با قائل شدن حقوقی برای خود با نادیده نگرفتن  حقوق دیگران در جهت پیشبرد اهداف و منافع خود عین استکبار بوده و عملی شیطانی مرتکب می شود.
وی ایجاد دشمنی و نفاق  و راه اندازی جنگ و آتش افروزی را از دیگر ویژگیهای شیطان عنوان کرده افزود: وضعیت کشورهای منطقه و آشوب و جنگ در این کشورها از سوی عوامل دست نشانده استکبار نشان از شیطان بودن آمریکا دارد و این خوی شیطانی  ادامه دارد و این وظیفه ماست تا بر علیه ظلم و ستم و استکبار به پا خواسته و ندای استکبارستیزی را با اجرای برنامه ها و راهکارهای مناسب سر داده و به جهانیان اثبات کنیم که حق و گرفتن حق نیاز به مجاهدت و از خود گذشتگی دارد.
مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی در حرکتی پرشکوه و انقلابی یوم الله ۱۳ آبان را گرامی داشته و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی را نشان داده و ندای آزادی و خواهی و عدالت طلبی سر دادند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *