آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > خانه ووشو شهرستان میانه افتتاح شد

خانه ووشو شهرستان میانه افتتاح شد

همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر، خانه ووشو شهرستان میانه در مساحت ۳۰۰ متر زیربنا در مجتمع رزمی آیت الله حامدی به افتتاح رسید.
این خانه با ۲۰۰ میلیون ریال تجهیز شده و برای تجهیز و تامین امکانات دیگر، نیازمند ۲۰۰ میلیون ریال است .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، در آیین افتتاخ خانه ووشو، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و معاونین ایشان، اعضای شورای اداری و شورای شهر میانه ، رییس اداره تربیت بدنی ، رییس هیئت ووشو و ورزشکاران شهرستان حضور داشتند.
رییس هیئت ووشوی شهرستان میانه در این مراسم گفت: ۷۰ الی ۸۰ نفر از از ووشوکاران مرد شهرستان میانه از این خانه در روزهای فرد از ساعت ۷ الی ۹ و در روزهای زوج از ساعت ۸ الی ۱۰ بطور همه روزه استفاده خواهند کرد.
بهبود حسین زاده اضافه کرد: با در نظر گرفتن مربی زن تدابیری برای ورزش زنان در این رشته ورزشی اتخاذ شده و زنان علاقمند شهرستان می توانند در کلاسهای ورزشی این رشته شرکت کرده و همه روزه از ساعت ۳ الی ۵ از این خانه استفاده نمایند.
وی در پایان از حمایتها و همراهی مسوولین شهرستان و اداره تربیت بدنی در راه اندازی خانه ووشو تقدیر و تشکر کرده خواستار حمایت هرچه بیشتر مسوولین در تجهیز کامل خانه ووشو برای تقویت این رشته ورزشی و ورزشکاران این رشته شد.
گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر میانه نیز برای تصویب و اختصاص بودجه ای در شورا برای تجهیز و تامین امکانات این خانه قول مساعد دادند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *