آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > شیویاری، نماینده مجلس در همایش شهدای زینبیه میانه: تکریم از شهدا و خانواده های ایشان نباید شعارگونه باشد

شیویاری، نماینده مجلس در همایش شهدای زینبیه میانه: تکریم از شهدا و خانواده های ایشان نباید شعارگونه باشد

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر نظام، یاد و خاطره شهدای مظلوم زینبیه و ثارالله میانه را گرامی داشته گفت: به گفته امام خمینی(ره) جنگ نعمت بزرگی برای جامعه ما بود زیرا اتحاد و اتفاق بین مردم و مسوولین به منصه ظهور رسیده و جوانان و غیور مردان و شیرزنان این مرز و بوم نگذاشتند تا ذره ای از خاک ایران به دست دشمنان از خدا بی خبر بیفتد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، یعقوب شیویاری تاکید کرد: شهدا از جمله شهدای زینبیه و ثارالله میانه با مظلومیت تمام شهید شده و در عین مظلومیت نیز به خاک سپرده شدند، پس حق آنها نیست که با گذر زمان به باد فراموشی سپرده شوند و حق خانواده های معظم این شهیدان نیست که در تکریم ایشان کوتاهی صورت پذیرد.

وی افزود: نه در شعار بلکه در عمل باید به گرامیداشت  یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران پرداخته و در مسیر آنها حرکت کنیم.

شیویاری حفظ حجاب و عفاف برای مردان و زنان مسلمان ایرانی و ولایتمداری را از خواسته های واقعی شهدا در وصیت نامه های ایشان عنوان کرده گفت: نهاد خانواده و حجاب در جامعه ما مورد هجمه دشمنان است که با آگاهی و بصیرت نباید بگذاریم به اصل تربیت در خانواده و حجاب اسلامی خدشه وارد شود زیرا از دست دادن این دو اصل مهم، فروپاشی ارزش های جامعه را سبب خواهد شد.

وی امنیت در جامعه اسلامی ایران را در سایه ولایتمداری مردم عنوان نموده افزود: اصل ولایتمداری، مقاومت و درست حرکت کردن در مسیر تحقق اهداف نظام، سبب اقتدار  هر چه بیشتر نظام و مملکت  در صحنه های بین المللی است و تفاوت اصلی و ویژگی بارز جامعه ما نسبت جوامع دیگر تبعیت و حول محور ولایت فقیه بودن ملت ایران اسلامی است که به تبع آن در فراز و نشیب ها، آسیبی به کشورمان نمی رسد.

نماینده مردم میانه در پایان  با توجه به تعدد شهدای دانش آموز در سطح کشور، از وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه هر چه بیشتر به این نهاد مکتبی شده افزود: موفقیت در حوزه آموزش و پرورش سبب تحقق آرمان های والای نظام است.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *