آموزش وردپرس
خانه > اخبار استان > نماینده مردم میانه در مجلس: اجازه پایمالی حقوق حادثه‌دیدگان قطار تبریز ـ مشهد را نمی‌دهیم/ آخوندی در مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی مورد سؤال قرار می‌گیرد

نماینده مردم میانه در مجلس: اجازه پایمالی حقوق حادثه‌دیدگان قطار تبریز ـ مشهد را نمی‌دهیم/ آخوندی در مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی مورد سؤال قرار می‌گیرد

139505171105362278312834یعقوب شیویاری با بیان اینکه تمام نمایندگان استان به صورت جدی پیگیر حادثه قطار ریلی هستند، اظهار داشت: شاید مردم احساس کنند که برخی از نمایندگان سکوت کرده و پیگیر این موضوع نیستند؛ در حالی‌ که تمام نمایندگان استان لحظه به لحظه پیگیر مسأله بوده و اجازه پایمالی حقوق حادثه‌دیدگان را نخواهیم داد.

به گزلارش فردای میانه به نقل از فارس، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی در بررسی حادثه ریلی آتش زیر خاکستر هستند و اگر ذره‌ای احساس شود که مسئولان از رسیدگی دقیق به این موضوع غافل بوده و سست عمل می‌کنند، مطمئن باشید همه نمایندگان استان وارد عمل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سکوت برخی از نمایندگان ناشی از صبوری پیشه کردن آن‌ها است، افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته توسط نمایندگان استان، سه‌شنبه این هفته وزیر راه و شهرسازی در مجمع حضور یافته و پاسخگویی سؤالات نمایندگان در خصوص حادثه ریلی قطار تبریز ـ مشهد خواهند بود.

وی افزود: تلاش برای ارائه گزارش نهایی در صحن علنی مجلس داریم تا تمام نمایندگان کشور مطلع شوند؛ زیرا این موضوع ممکن است برای مردم سراسر کشور اتفاق بیافتد.

شیوباری از مردم استان طلب صبوری کرد و اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگان مردم پیگیر خواهیم بود و تمام گزارشات و نتایج را به اطلاع مردم می‌رسانیم و مردم مطمئن باشند لحظه‌ای در این ماجرا غافل نخواهیم بود.

 

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *