آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > فرماندار میانه: امسال ظرفیت گاز شهرستان میانه دو برابر شده است

فرماندار میانه: امسال ظرفیت گاز شهرستان میانه دو برابر شده است

5555معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به فرارسیدن فصل سرما و امکان افت فشار گاز، گفت: با توجه به وضعیت جوی کشور، علاوه بر استانهای شمالی، در استان آذربایجان شرقی نیز برخی شهرستان ها با مشکل افت فشار گاز مواجه هستند ولی خوشبختانه با توجه به افزایش دو برابری ظرفیت گاز شهرستان میانه که امسال انجام شد، فعلا ما مشکلی در این زمینه نداریم و و تمهیداتی در این خصوص انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر، حمید شکری با ابراز امیدواری از اینکه مردم مشکلی در مصارف خانگی گاز نخواهند داشت، بر لزوم رعایت الگوی مصرف صحیح گاز و حامل های انرژی تاکید کرده افزود: لازم است مردم صرفه جویی را مدنظر قرار دهند تا مشکل افت فشار و قطعی پیش نیاید و همکاری و کمک مردم ضروری و موثر است.

فرماندار میانه با اشاره به اینکه در ابتدای سال ۹۴، صد روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار بودند و این رقم به ۱۸۵ روستا در پایان ۹۴ رسید، گفت: بر اساس توافق بین فرمانداری میانه و شرکت گاز استان، مقرر شده که تا پایان امسال نیز ۱۰۰ روستای دیگر میانه از این نعمت برخوردار گردند.

شکری ادامه داد: هر سال در شهرستان میانه شاهد این هستیم که روستاهای برخوردار از گاز دو برابر می شوند که این حرکت بزرگی است و ان شاءالله تا پایان سال ۹۶ در شهرستان میانه هیچ روستای بالای ۲۰ خانواری نخواهیم داشت که گاز نداشته باشند.

خبرنگار: رضا امامی

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *