آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > فرماندار میانه: وزیر بهداشت و درمان به منویات رهبری در حوزه بهداشت و درمان، جامه عمل پوشاند

فرماندار میانه: وزیر بهداشت و درمان به منویات رهبری در حوزه بهداشت و درمان، جامه عمل پوشاند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: وزیر بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید به منویات مقام معظم رهبری در حوزه بهداشت و درمان جامه عمل پوشاند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، حمید شکری در آیین افتتاح بیمارستان ۹۶ تختخوابی برکت امام خمینی (ره)، دکتر قاضی زاده هاشمی را وزیری توانمند، پرکار و مرد عمل عنوان نموده ، از پیگیری و مساعدتهای ایشان و دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، مدیر عامل بنیاد برکت، رییس بهداشت و درمان میانه و کادر درمانی و همه کسانی که ثمره زحمات آنها امروز با بهره برداری از بیمارستان برکت امام (ره) به ثمر نشست تقدیر و تشکر نمود.
وی در ادامه گفت: این شهرستان با توجه به اینکه بزرگترین شهرستان استان بوده و مراجعات بسیاری از شهرستانهای هم جوار برای درمان به این شهرستان صورت می گیرد، قطب بهداشت و درمان نیز به شمار می رود.
شکری بر حادثه خیز بودن شهرستان میانه از لحاظ جاده ای اشاره کرده گفت: MRI از نیازهای اساسی شهرستان به شمار می رود که ما از وزیر بهداشت و درمان تقاضا داریم با توجه به نیاز شدید شهرستان به این دستگاه در ایجاد این مرکز تصویربرداری ما را حمایت کنند.
وی همچنین از تحویل ۲ هکتار زمین به دانشگاه علوم پزشکی برای ایجاد مجتمع آموزش سلامت خبر داده خواستار راه اندازی این مجتمع شده گفت: امیدواریم با راه اندازی این مجتمع بتوانیم به پذیرش دانشجویان حوزه سلامت و درمان از جمله پیراپزشکی در شهرستان اقدام کنیم.
شکری همچنین به نیاز ۵۵ تختخوابی شهرستان در افق ۱۴۰۴ و در سند چشم انداز توسعه اشاره کرده، مساعدتها و حمایتهای ویژه برای بخش خصوصی در شهرستان که تقاضای احداث بیمارستان نموده اند را خواستار شد.
امام جمعه میانه نیز در این مراسم از همه کسانی که در حوزه بهداشت و درمان فعال بوده و اسباب خیر و سلامت در کشور را فراهم نموده اند از جمله قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان، مدیر عامل بنیاد برکت و دکتر صومی تقدیر نموده افزود: وزیر بهداشت و درمان شبانه روز به فکر کار و تلاش ، ایجاد بیمارستان و بهبود اوضاع بهداشت و درمان در کشور بوده و فردی بدون حاشیه سیاسی به شمار می روند.
وی اضافه کرد: به لطف الهی و برکت بنیاد برکت، اطراف امامزاده اسماعیل (ع) در میانه نیز ساماندهی خواهد شد که امیدواریم در این خصوص شاهد حمایتهای مردم و مسوولین استان و شهرستان باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *