آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > فرماندار ویژه میانه از آغاز به کار دوربین های کنترل ترافیک در شهر خبر داد

فرماندار ویژه میانه از آغاز به کار دوربین های کنترل ترافیک در شهر خبر داد

فرماندار ویژه میانه از آغاز به کار دوربین های کنترل ترافیک در شهر خبر داد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مصوبه شورای ترافیک شهرستان، از نصب و راه اندازی دوربین های نظارت ترافیکی در ۴ نقطه پر ترافیک سطح شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، ، حمید شکری در گفتگویی با خبرنگاران، نقاط مجهز به این دوربین ها را تقاطع های خیابان شیخ الاسلامی و شهید رحیمی، خیابان سرچشمه، خیابان سرآسیاب و نیز خیابان بانک ملی برشمرده، افزود: این دوربین ها با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال خریداری و نصب شده است که با نصب این دوربین ها، دیگر نیاز به حضور مامور در تقاطع های یاد شده وجود نخواهد داشت و ترافیک شهر از طریق اتاق مانیتورینگ کنترل خواهد شد.

رئیس شورای ترافیک شهرستان میانه همچنین با اشاره به اینکه دوربین ها تخلفات رانندگان را ثبت خواهند کرد، از صدور و ارسال برگ جریمه به درب منزل راننده متخطی خبر داده، افزود: توقف های غیرمجاز، ایستادن روی خطوط عابر پیاده، تشخیص مقصرین تصادفات از جمله تخلفاتی است که در بحث کنترل ترافیک مدنظر قرار خواهد گرفت و امیدواریم با ارتقای فرهنگ رانندگی و رعایت مقررات، شاهد قانونمندی، نظم و روان سازی ترافیک شهر میانه باشیم.

شکری، استفاده در مواقع بحران و نیازهای امنیتی را از دیگر مزایای نصب دوربین های ترافیکی خوانده، گفت: امیدواریم با همکاری و تعامل پلیس و سازمان حمل و نقل شهری میانه، دوربین های نیروی انتظامی و سازمان حمل و نقل را یکپارچه و لینک شود تا هر دو ارگان بتوانند نیازهای حوزه خود را در سطح وسیع تری برطرف نمایند.

فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه بر تعداد دوربین های کنترل ترافیک سطح شهر افزوده خواهد شد، از نصب دوربین ثبت سرعت در بلوار زینبیه شهر در آینده ای نزدیک خبر داد.

رضا امامی – فردای میانه

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *