آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار از برگزاری مانور انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر میانه خبر داد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار از برگزاری مانور انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر میانه خبر داد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه از برگزاری مانور انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر میانه خبر داد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه در سطح کشور، شهرهایی که تعداد اعضای شورای آن ۷ نفر و ۹ نفره باشد بصورت پایلوت انتخابات الکترونیکی خواهند داشت، از برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر میانه خبر داد.
محمدرضا مشایخی در مصاحبه ای با پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه با بیان اینکه مقدمات این کار در ۶ شهرستان استان فراهم شده و تمهیدات لازم در این خصوص صورت گرفته، افزود: تا کنون ۱۰ دستگاه اخذ رای الکترونیکی در ۵ محل از شهر میانه بصورت ثابت و یک صندوق سیار جهت برگزاری مانور آموزشی برای آشنایی شهروندان با فرآیند اخذ رأی الکترونیکی مستقر شده و تمهیدات آن نیز صورت گرفته تا مردم از ۹ الی ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر با در دست داشتن کارت ملی به شعب آموزشی مراجعه و در این مانور مشارکت کنند.
جانشین ستاد انتخابات شهرستان میانه خواستار مشارکت مردم در این مانور و انتخابات آزمایشی شده، افزود: امیدواریم با مشارکت خوب مردمی، در این طرح پایلوت موفق شده و زمینه سازی مناسبی را برای انتخابات اصلی ۲۹ اردیبهشت داشته باشیم و بدون تراکم و فوت وقت فرآیند را انجام دهیم.
وی تسریع جمع بندی، کوتاه نمودن فرآیند و ارائه به موقع نتایج شمارش یا همان صورتجلسه مربوط به شعب را از مزایای این دستگاهها برشمرده، افزود: با استفاده از این دستگاه ها از قسمت عمده ای از تخلفات، تقلب احتمالی و خطای انسانی جلوگیری شده و هیچگونه خطایی ندارند و استفاده از آنها نیز به هیچ عنوان فرآیند پیچیده ای ندارد و کارشناسان آموزش دیده در محل شعب مانور انتخابات آزمایشی الکترونیکی حضور دارند تا مردم را در این خصوص راهنمایی نمایند.
مشایخی مجموع شعب ثابت و سیار شهری و روستایی را ۲۵۲ شعبه عنوان کرده، گفت: بر اساس سرشماری جمعیت سال ۹۵، تعدادی از روستاهای شهرستان میانه به دلیل افزایش جمعیت، واجد شرایط برای برگزاری انتخابات شوراها شده اند که تمهیدات آن صورت گرفته و امکانات آن فراهم شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه با تاکید بر اهمیت انتخاب افراد اصلح، مدیر، مدبر و کاردان در هر دو انتخابات پیش رو، گفت: از مردم می خواهم همچون ۳۵ انتخابات گذشته، باز هم با حضور پرشور و مشارکت حداکثری، پشتیبان نظام اسلامی ایران باشند.
لازم به ذکر است، مسجد جامع، شبکه بهداشت و درمان، اداره آموزش و پرورش، مجتمع فرهنگی اداره ارشاد و مدرسه فاطمه زهرا(س) واقع در میدان معلم، محل شعب اخذ رأی جهت اجرای مانور انتخابات آزمایشی الکترونیکی در سطح شهر میانه هستند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *