آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > مسئولین شهرستان از خانواده آتش نشان شهید میانه ای دیدار کردند

مسئولین شهرستان از خانواده آتش نشان شهید میانه ای دیدار کردند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه  شهرستان میانه به همراه جمعی از اعضای شورای تامین، بخشداران و اعضای شورای اداری با حضور در منزل پدری شهید ناصر مهرورز آتش نشان میانه ای  به خانواده بزرگوار  این شهید  فداکار تسلیت گفته و برای شادی روح ایشان به قرائت فاتحه  و صلوات پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، پدر شهید ناصر مهروز نیز ضمن قدردانی از این حضور گرم و پرشور  مسئولین شهرستان ، به دیدار خود با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر سر مزار فرزند شهیدش اشاره کرده و  از ابراز محبت ایشان  ابراز خرسندی فراوان نموده گفت:  دل و جانم فدای رهبرم.
وی اظهار کرد: رهبر انقلاب مردی باصفا و مهربان است  که خوبیهای ایشان قابل توصیف نیست و  در این چند لحظه ای که با ایشان صحبت کردم انگار دنیای عالم را به من هدیه دادند.
مهرورز در ادامه با بیان خصوصیات اخلاقی شهید ناصر مهرورز، گفت: فرزندم عین دلسوزی و فداکاری بود و از هر آنچه که از دستش برآمد برای خوشحال نمودن اعضای خانواده، دوست ، آشنا و فامیل دریغ نمی کرد.
گفتنی است مجلس یادبود و گرامیداشت شهید مهرورز در  مسجد جامع میانه ( بارگاه امامزاده اسماعیل(ع)) با حضور مردم و مسوولین شهرستان میانه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

شهید ناصر مهرورز آتش نشان فداکار میانه ای، در سانحه آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران بهمراه تنی چند از همکاران آتش نشان خود به فیض شهادت نایل گردید.

اضافه کردن نظر

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *