آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > مسوول ستاد دهه فجر شهرستان میانه از اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه در دهه فجر امسال خبر داد

مسوول ستاد دهه فجر شهرستان میانه از اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه در دهه فجر امسال خبر داد

مسوول ستاد دهه فجر شهرستان میانه از اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه  مختلف و افتتاح ۱۴۶  و کلنگ زنی   ۵۶ پروژه  عمرانی و در شهرستان میانه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه،  سعید مولوی فرد  در نشستی با خبرنگاران شهرستان میانه با اشاره به اینکه  ستاد دهه فجر شهرستان میانه از اوائل دی ماه سال جاری  با برنامه حماسی ۹ دی کار خود را آغاز کرد افزود: این ستاد با تشکیل ۲۰ کمیته  و برنامه ریزیهایی لازم  در هر حوزه از سوی کمیته ها به اجرای برنامه های دهه فجر می پردازد.
وی اظهار کرد: از این ۵۰۰ برنامه ۱۳۲ برنامه  چشمگیر و بزرگ در اطلاعیه ستاد  دهه فجر درج شده که مهمترین آنها راهپیمای حماسی ۲۲ بهمن است که دشمنان اسلام و نظام در حال رصد عملکرد و حضور ما در این روز بزرگ هستند.
مولوی فرد همچنین  هدف از گرامیداشت و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی را یادآوری انقلابی بودن مردم ایران به نسل جدید، مردم و مسوولین خوانده افزود: ما باید به یاد بیاوریم که کشور و مردمی انقلابی بوده و در راه این انقلاب و آرمان و اهداف انقلابی امام (ره) و مردم خونها و بهای سنگینی پرداخت کرده ایم.
وی افزود: ما باید با گرامیداشت این ایام به حفظ و تقویت روحیه انقلابی در خود، مردم و مسوولین بپردازیم و همچنانکه با پاسداشت محرم و صفر به استمرار و حفظ شور و شعور حسینی در جامعه می پردازیم باید در ایام مبارک دهه فجر نیز به حفظ و استمرار شور و شعور انقلابی در جامعه که نشات گرفته از مکتب امام حسین (ع) می باشد بپردازیم.
مسوول ستاد دهه فجر شهرستان میانه با تاکید بر اینکه رسانه های تصویری، نوشتاری و مجازی می توانند بیشترین نقش را در یادآوری روحیه انقلابی مردم داشته و به حفظ و تداوم آن کمک کنند افزود: از خبرنگاران شهرستان و فعالان عرصه های مجازی انتظار می رود تا  با  به تصویر کشیدن و بازگو کردن مراسمات مختلف دهه فجر و افتتاح های مختلف به جهانیان از جمله دشمنان نظام نشان دهند که مردم از انقلاب اسلامی ایران خسته نشده ، دست از این انقلاب برنداشته و به پای انقلاب و ولایت فقیه ایستاده و برای حفظ و تداوم انقلاب و نظام از هیچ کاری حتی تقدیم جان خود دریغ نخواهند کرد.
وی در پایان از افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) در روز ۱۴ بهمن با حضور وزیر بهداشت و درمان خبر داده گفت: پروژه های بسیار  مهمی دیگری از جمله مساکن روستایی، گازرسانی به روستاها، پروژه های مخابراتی، کشاورزی و  راه سازی و … همزمان با ایام الله دهه فجر به افتتاح و کلنگ زنی خواهد رسید که امیدواریم با بازتاب برنامه های دهه فجر شهرستان میانه از طریق رسانه ها، مردم بیشتر به آثار و خیر و برکت انقلاب و نظام پی ببرند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *