آموزش وردپرس
خانه > اخبار استان > مشروح سفر استاندار آذربایجان شرقی به میانه / تصاویر

مشروح سفر استاندار آذربایجان شرقی به میانه / تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه (فرداخبر) / اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی پس از بازدید از سه واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ میانه، برای تشییع مادر سه شهید گرانقدر راهی گلزار مومنین شد؛ جلسه ای هم با عنوان رفع موانع تولید و اشتغال در کارخانه فولاد میانه برگزار است.

همچنین جبارزاده، در مراسم افتتاح کارخانه پنل های گچی آذین میانه که توسط حاج مهدی ناصری، سرمایه گذار بخش خصوصی ساخته شده است، حضور یافت.

جبارزاده استاندار در مراسم افتتاح شرکت آذین سبک سازان میانه:

یکی از کارهای ارزشمند در میانه و کارخانه آذین، کارهای دانش بنیان، استفاده از توانایی بومی و نوآوری و انقلاب در صنعت ساختمان و افزایش ضریب ایمنی است/ این شرکت ارزش افزوده برای گچ که ماده معدنی میانه است را به وجود آورده/ هرجای استان اگر ببینم کسی برای جوانان، کار ایجاد کرده، به حضورشان رسیده و دستشان را می بوسم و عبادتی بالاتر از این سراغ ندارم.

ناصری مدیرعامل شرکت آذین میانه تولیدکننده پنل های گچی: گروه مهندسی آذین با خودباوری به اینجا رسید. / بعد از دولت تدبیر و امید ما به این نتیجه رسیدیم که می توانیم کار متوقف شده خود را ادامه دهیم زیرا عملکزد دولت کارشناسی است. / دلیل مصمم شدن من این بود که کارشناسان کشور خارجی به انگلیسی گفتند که مغز ایرانی ها به این تکنولوژی نمی رسد، غافل از اینکه من به انگلیسی مسلط بودم/ این تکنولوری مختص ایران است و با زحمات شبانه روزی جوانان میانه ای گروه آذین برای اولین بار ایجاد و آماده تولید شده است. / ۲۵۰ نفر اشتغال زایی خواهیم داشت و هدفم فقط ایجاد امید به زندگی در دل یک جوان است/ ۴۰ میلیارد تومان سرمایه صرف این مجتمع شده است و بدون اعتبار دولتی و بدون یک ریال معوقه این کار به سرانجام رسیده است.

در این مراسم از دست اندرکاران راه اندازی این شرکت تقدیر شد.

گفتنی است در طی ایین سفر استاندار، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی امام جمعه میانه، شکری فرماندار ویژه میانه، چند تن از معاونین و مدیران کل نیز حضور داشتند.

کپی از متن و تصاویر فقط با ذکر منبع مجاز است.

رضا امامی- فردای میانه

کانال تلگرام فردای میانه:

https://telegram.me/joinchat/ClOkATzyTDxdv–GnWfisA

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *