آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی : MRI از نیازهای اساسی شهرستان است که باید رفع شود

نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی : MRI از نیازهای اساسی شهرستان است که باید رفع شود

نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کردند: در راه رسیدن بموقع امدادهای درمانی در شهرستان به خدمات ویژه ای از جمله MRI نیازمندیم که باید رفع شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) از سال ۸۲ با توجه به آسیبهایی که از بمباران سال ۶۵ دید از چرخه خدمت خارج شده به کما رفت، اما اراده شهرستان بر بازسازی دوباره این بیمارستان و پیگیریها و حمایتهای مسوولین شهرستان، استانی و کشوری باعث شد که این بیمارستان امروز به دستان مبارک وزیر محترم بهداشت و درمان دکتر قاضی زاده هاشمی به افتتاح برسد و این دور از انصاف است که ما تلاشهای انجام شده برای بازسازی این بیمارستان را نادیده انگاریم چرا که انصاف به عقیده بنده تمام دین است.
وی همچنین خواستار تخصیص اعتبارات ویژه در حوزه بهداشت و درمان و راه اندازی مجتمع آموزش سلامت و نیز دانشکده پیراپزشکی در شهرستان شد.
فردین فرمند دیگر نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی به کمبود پزشکان متخصص در شهرستان با توجه به جمعیت شهرستان و مراجعاتی که از شهرستانهای هشترود و چاراویماق و دیگر شهرستانهای اطراف به میانه صورت می گیرد اشاره کرده خواستار رفع این مشکل شد.
وی در ادامه گفت: با توجه به نیاز شدید شهرستان به MRI ، اگر از طریق بخش خصوصی این مشکل رفع نشود، با سماجت تمام از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی برای تامین این دستگاه استفاده خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *