آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان میانه، افتتاح شد

پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان میانه، افتتاح شد

پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان میانه، افتتاح شد

dsc03069

همزمان با هفته نیروی انتظامی؛

پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان میانه، با حضور مسئولین ارشد این شهرستان میانه افتتاح شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تبریک هفته نیروی انتظامی، با تحسین کار خیر مردم روستای ایشلق در ساخت پاسگاه برای این روستا، گفت: خیرین امنیت ساز، مقوله جدیدی از کار خیر است که خوشبختانه اهالی این روستا برای تامین امنیت خود در این مسیر قدم برداشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر (فردای میانه)، حمید شکری در مراسم افتتاح پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان با بیان اینکه این حرکت بیانگر داشتن پشتوانه معنوی نیروی انتظامی توسط مردم است گفت: اعتماد و اعتقاد مردمی سرمایه عظیمی برای نیروی انتظامی است که مردم روستای ایشلق با حرکت خیر خود آن را اثبات کردند و نیروی انتظامی به پشتوانه مردم می تواند امنیت بی نظیر را در مملکت اسلامی برقرار کند.

فرماندار میانه با تاکید بر اهمیت تقویت نیروی انتظامی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب، سعی در اخلال در امنیت، درگیر نمودن در جنگ و ایجاد ناامنی در کشور دارند ولی خوشبختانه با یاری خدا، رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، پشتوانه مردمی و تلاشگران عرصه امنیت، به اهدافشان نرسیده و ناکام مانده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه گفت: این پاسگاه به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع با هزینه ۲ میلیارد ریال در مدت دو سال توسط خیرین امنیت ساز احداث و تجهیز شد.

سرهنگ هاشم شعفی در این مراسم، افزود: این پاسگاه امنیت ۳۰ روستای اطراف این روستا را از لحاظ امنیتی تحت پوشش خواهد داد.

در پایان لوح تقدیری از طرف فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی به یکی از خیرین امنیت ساز به نمایندگی از دیگر خیرین این روستا اهدا شد.

خبرنگار: رضا امامی

عکاس: مقصور رحیمی

dsc03031

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *