آموزش وردپرس
خانه > اخبار استان > معاون استاندار آذربایجان شرقی: تمامی مدیران مکلف هستند بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند

معاون استاندار آذربایجان شرقی: تمامی مدیران مکلف هستند بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند

pourmehdiمعاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: تمامی مدیران مکلف هستند بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر، محمدصادق پور مهدی در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان که در محل کارخانه فولاد میانه برگزار شد افزود: مردم عملکرد ما را قضاوت می‌کنند لذا در کنار کارهای اداری باید به بحث اقتصاد مقاومتی هم توجه شود چراکه امروز همه مسئول هستیم تا به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.

وی با بیان اینکه شهرستان میانه ویژه بوده و از پتانسیلهای بالایی برای توسعه و عمران هر چه بیشتر برخوردار است گفت:  مسئولان شهرستان میانه باید همت کرده  و میانه را به شهرستانی نمونه و ویژه تر تبدیل کنند.

پور مهدی در ادامه با تاکید بر اینکه تا آخر سال جاری باید در تمامی شهرستان‌های استان نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری دایر شود گفت: از همکاران میراث فرهنگی انتظار می‌رود به بحث برندسازی توجه کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بخش کشاورزی شهرستان میانه گفت: اگر فقط بخش کشاورزی را در شهرستان میانه توسعه دهیم با توجه به پتانسیل‌های بالایی که بخش کشاورزی شهرستان میانه  وجود دارد می‌تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی و اهداف آن از جمله اشتغالزایی به شهرستانی موفق در سطح استان تبدیل شود.

پورمهدی با اشاره به اینکه در رابطه با توسعه روستاها هیچ محدودیتی نداریم خاطرنشان کرد: با بنیاد مسکن توافق کرده‌ایم که اگر روستایی واقعاً نیازمند توسعه ‌باشد نسبت به توسعه آن اقدام کنیم.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان میانه از نیروی انسانی  کافی، متخصص و توانمندی برخوردار است گفت: انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت‌های بالای شهرستان میانه در تمامی زمینه‌ها، باید دستگاهها و نهادهای شهرستان و مردم از وجود سرمایه گذاران در با حمایت بیشتر بهره برده و به جذب سرمایه گذاران جدید کمک کنند.

پور مهدی اظهار امیدواری کرد که شهرستان میانه در اواخر بهمن ماه سال جاری با توجه به گزارشهای عملکردی که ارائه خواهد شد رتبه اول استانی را در زمینه عمل به  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به خود اختصاص دهد.

 

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *