آموزش وردپرس
خانه > مقالات و نوشته ها > چهره ی کنونی شهرمان را به خاطر بسپارید!

چهره ی کنونی شهرمان را به خاطر بسپارید!

چهره ی کنونی شهرمان را به خاطر بسپارید!

در همه ی شهرها و بخصوص میانه، چسباندن آگهی و اعلامیه جزء عادات روزمره عده ای از آموزشگاه ها موسسات ، فروشگاه ها و … شده است.

البته نمیتوان آنان را مورد سرزنش قرار داد چون بالاخره میخواهند تبلیغ کنند و با مطرح شدن خود بازارشان را رونق ببخشند.

به خاطر دارم شهرداری شهر میانه قسمت هایی را برای تبلیغات و آگهی ها در سطح شهر نصب نمودند ولی همانطور که میبینیم میشود تاثیر آنها را ناچیز عنوان کرد! دلایلی که به ذهنم میرسد کافی نبودن این محل ها و اندازه آنها می باشد.

در آستانه ی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم و زمان تبیلیغات شروع شده و کاندیدا پوسترها و تبلیغاتشان را بر در و دیوارهای شهر خواهند چسباند!

نمی خواهیم تصور کنیم که چگونه خواهد شد ! چون قبلا در انتخابات قبلی دیده ایم که چهره ی شهر قبل از انتخابات چگونه بوده و بعد از انتخابات چکونه خواهد شد!

کاغذپاره های روی دیوارها و آثار چسب و … روی ساختمانها و در و دیوار شهر …

نکته ی دیگر نوشتن تبلیغات با اسپری رنگی روی در و دیوارهای شهر است که ستاد های تبلیغاتی از آن استفاده میکنند که ضمن اینکه کاری غیر اصولی هست ،ماندگاری بسیار طولانی دارد!

امیدواریم که کاندیداهای محترم از روش های موثرتری برای تبلیغ استفاده کنند و به عوامل تبلیغاتیشان این مهم را متذکر شوند که شهرمان را به مخروبه ای زشت مبدل نکنیم و شهرداری و مسئولین امر هم ضمن معین کردن مکانهایی برای چسباندن آگهی با متخلفین برخورد نمایند و بر امر تبلیغات شهری نظارت لازم را داشته باشند.

رضا امامی- پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *