آموزش وردپرس
خانه > اخبار شهرستانی > اخبار میانه > کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرستان میانه افتتاح شد

کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرستان میانه افتتاح شد

کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرک صنعتی شماره یک میانه با حضور شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، شیویاری نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی و مشایخی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فردای میانه، این کارخانه که در زمینه کامپوزیت و قطعات پلیمری خودرو با عنوان شرکت همسازان شیمی کار خود را آغاز کرده، با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدت ۶ ماه راه اندازی شده که ۸ نفر در آن مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت همسازان شیمی از افزایش پرسنل کارشناسی و کارگری این شرکت طی ماههای آتی خبر داده افزود: در حال حاضر با شرکت ایران خودرو دیزل قرارداد کاری بسته شده و با شرکت های دیگری نیز برای فروش محصولات عقد قرارداد خواهیم داشت.

محسنی محصولات تولیدی این شرکت را سپر، داشبورد، رو باطری، قطعات دور چرخ کامیون، مینی بوس و اتوبوس برشمرده، گفت: قطعات تولیدی این شرکت، نمونه داخلی و خارجی داشته، دارای استانداردهای بین المللی و خودروسازی بوده، تست های عملکرد را سپری و به تولید انبوه رسیده است و محصولی رقابتی با محصولات خارجی از نظر قیمت و کیفیت است بطوریکه قیمت تمام شده محصولات بخاطر نبود تعرفه های گمرکی و استفاده از مواد اولیه داخلی ۲۰ تا ۲۵ درصد پایین تر از قیمت محصولات وارداتی است.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *