تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اجتماعی, اخبار میانه
شماره : 2598
تاریخ : ۱۰ خرداد, ۱۳۹۷ :: ۹:۳۱
دادستان میانه: 57 نفر از محکومین مالی و جرائم غیر عمد طی سال گذشته در شهرستان میانه آزاد شدند دادستان عمومی و انقلاب میانه گفت:  57 نفر از محکومین مالی و جرائم غیر عمد طی سال گذشته در شهرستان میانه  با مساعدت ستاد دیه استان و انجمن حمایت از زندان میانه آزاد شدند.

سعید امامی در مراسم جشن گلریزان انجمن حمایت از زندانیان میانه با بیان اینکه در سال گذشته 368 نفر از زندانیان محکومین مالی و جرائم غیرعمد در استان آذربایجان شرقی با مبلغ 35 میلیارد ریال آزاد شدند افزود: تعداد 22 نفر زندانی در شهرستان میانه با اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون ریال تخصیص یافته از سوی ستاد دیه استان از زندان میانه آزاد شدند .
وی در ادامه، مجموع مبلغ جشن گلریزان سال 96 در میانه را 300 میلیون ریال عنوان نموده گفت: در سال 96 تعداد 35 نفر زندانی نیز با مساعدت خیرین انجمن حمایت از زندانیان میانه با مبلغ 650 میلیون ریال آزاد شدند که مجموع آزاد شدگان در میانه به 57 نفر رسید.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 46 نفر محکوم مالی و جرائم غیر عمد در زندان میانه به سر می برند، گفت: مبلغ 12 میلیارد ریال برای آزادی این زندانیان نیاز است که دست یاری خیرین را می طلبد.
گفتنی است در مراسم گلریزان امسال، مبلغ 350 میلیون ریال از سوی خیرین جمع آوری شد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.