تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اخبار میانه, ورزشی
شماره : 2604
تاریخ : ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۰:۲۰
مدیر کل ورزش و جوانان استان خبر داد: احداث خانه تکواندو در شهرستان میانه طی روزهای آتی آغاز می شود مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از آغاز احداث خانه تکواندو در شهرستان میانه طی روزهای آتی با اعتبار 10 میلیارد ریال خبر داد.

فردای میانه / ایوب بهتاج در آیین استقبال و تجلیل از سه مدال آور و مربی میانه ای بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی  تکواندو آسیا 2018 ویتنام، در شهرستان میانه گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان میانه در رشته های مختلف ورزشی با وجود قهرمانان مدال آور آسیایی، جهانی و المپیک از جمله در رشته تکواندو، احداث خانه تکواندو در این شهر از ضرورتها بود که با پیگیریهای لازم و تامین اعتبار 10 میلیارد ریالی این امر تحقق یافت.

وی در پایان با ابراز خرسندی از دستیابی تیم کشورمان به مقام نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا 2018 در ویتنام، برای مدال آوران میانه ای که سهم عمده ای در موفقیتهای تکواندوی کشور دارند آرزوی توفیق هر چه بیشتر در دستیابی به قله های رفیع در این رشته ورزشی نمود.

بخشی، رجبی و عزیزی، سه مدال آور و فلاحی راد مربی میانه ای مورد استقبال گرم مردم ورزش دوست و مسئولین میانه قرار گرفتند.

امیرمحمد بخشی در وزن  -68 کیلوگرم موفق به کسب تنها مدال طلای تیم ملی کشورمان و سعید رجبی در وزن +87 کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد.

با مدال طلای بخشی و برنز رجبی تیم کشورمان به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.

این مسابقات حضور 267 تکواندوکار از 34 کشور از روز شنبه –5 خردادماه در سالن «پوتوا» هوشی مینه آغاز و 7 خردادماه به پایان رسید.

اصغر عزیزی نیز دررقابت های قهرمانی آسیا تکواندو معلولان در شهر هوشی مینه با حضور ۱۲۰پاراتکواندو کار از ۲۸کشور موفق به کسب مدال نقره در وزن ۷۵+ کیلوگرم، کلاسK44دست پیدا کرد.

تیم ایران که با ۱۰نماینده خود در این مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب ۹مدال در این رقابتها شد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.