تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اجتماعی
شماره : 2659
تاریخ : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۷ :: ۸:۲۸
وزیر آموزش و پرورش: پاداش پایان خدمت فرهنگیان قطعا تا شهریور تسویه می‌شود بطحایی با تاکید بر پیگیری پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از تسویه حساب قطعی با فرهنگیان بازنشستگان تا شهریور امسال خبر داد.

به گزارش فردای میانه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ برای دومین روز پیاپی بازنشستگان فرهنگی بار دیگر به دنبال احقاق حقوق مسلم خود در قالبی متشکل از معلمان سراسر کشور تجمع کردند تا خود راهی برای دست یافتن به پاداش بازنشستگی‌شان بیایند.

بعد از تجمع مقابل وزرات آموزش و پرورش این بار نوبت به سازمان برنامه و بودجه رسید که صدای اعتراض فرهنگیان را بشنوند.

معلمانی که در اعتراض صنفی خود خواهان پرداخت پاداش پایان خدمت بودند که یک سالی است با وعده‌های مخالف امروز و فردا می‌شوداما نتیجه ای ندارد.

به دنبال تجمع معلمان مقابل وزراتخانه سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در توئیتی خبر از پیگیری پاداش پایان خدمت فرهنگیان داده بود، اما زمان و سازوکاری برای آن مشخص نشده بود.

برهمین اساس چند وچون این پیگیری را از وی جویا شدیم تا برای فرهنگیان بازنشسته شفاف سازی شده باشد.

بطحایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تجمع معلمان برای پیگیری حق و حقوق خود و سازوکار‌های در نظر گرفته برای پیگیری این موضوع اظهار کرد: به طور جدی به دنبال پرداخت حق و حقوق معلمان بازنشسته هستیم و حتما معوقات آنها تا شهریور ماه تسویه حساب می شود.

وی بیان کرد: پرداخت پاداش ها حتما انجام می شود و واقعا نیازی به این تجمع ها برای احقاق حقوق از سوی فرهنگیان احساس نمی شود و ما هم این همکاران را فراموش نمی کنیم و پیگیر کارشان هستیم.

انتهای پیام/

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.