تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : سیاسی
شماره : 2662
تاریخ : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۳۹
وکیل محمد ثلاث به اتهام دروغ پردازی بازداشت شد زینب طاهری که در یکی آخرین مراحل رسیدگی به پرونده راننده جنایتکار ادعای وکالت وی را مطرح کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش فردای میانه، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ زینب طاهری از وکلای دادگستری از سوی یکی از شعب دادسرای فرهنگ رسانه بازداشت شد.

بنا بر این گزارش، بازپرس صادر کننده حکم بازداشت، علت این حکم را مواضع خلاف واقع و دروغ پردازی در خصوص عدم مجرم بودن راننده جنایتکار، از سوی طاهری در شبکه های مجازی عنوان کرده است.

گفتنی است؛ اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران روز گذشته درخصوص ادعاهای زینب طاهری گفته بود: خانم وکیلی که این روزها با ادعای وکالت از محکوم علیه، داد بی گناهی او را سر داده است؛ اصلا در فرایند دادرسی در دادسرا و دادگاه و مرحله فرجام خواهی در دیوان عالی کشور، وکیل این فرد نبوده و پرونده را مطالعه نکرده و از جزئیات پرونده اطلاع ندارد. وی بعد از قطعیت دادنامه با محکوم علیه ملاقات و از او وکالت گرفته و بر مبنای آن از دیوان عالی کشور تقاضای اعاده دادرسی کرده و دیوان نیز بعد از بررسی، قرار رد درخواست اعاده دادرسی را صادر کرده است.

انتهای پیام/

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.