تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اخبار میانه
شماره : 2699
تاریخ : ۹ تیر, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۴۲
در جریان سفر به شهرستان میانه؛ استاندار آذربایجان شرقی چند طرح عمرانی-خدماتی ترکمانچای را افتتاح کرد استاندار آذربایجان شرقی، در جریان سفر به شهرستان میانه، چند طرح عمرانی و خدماتی بخش ترکمانچای این شهرستان را افتتاح کرد.

مجید خدابخش در این بخش، زمین چمن فوتبال خیرساز که با هزینه 1 میلیارد و 500 میلیون ریال طاهر مهدلو و با مشارکت اهالی ترکمانچای در مدت 18 ماه ساخته شده را افتتاح کرد.
فردای میانه / افتتاح دیگر، ساختمان پایگاه اورژانس 115 ترکمانچای با مساحت 150 متر مربع با اعتبار 2 میلیارد ریال افتتاح شد که هزینه به صورت 50 درصدی از سوی اهالی و خیرین ترکمانچای و دانشگاه علوم پزشکی تبریز تامین شده است.
این پایگاه اورژانس از یک دستگاه آمبولانس برخوردار بوده و قرار است تجهیزات بیمارستانی آن نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز تامین گردد.
همچنین استاندار کلنگ ساخت اولین واحد تولیدی در شهرک صنعتی ترکمانچای را که قرار است توسط بخش خصوصی، کارخانه کمپوت سازی و فرآورده های پاستوریزه و یخی به مساحت 9 هزار مترمربع و با اعتبار110 میلیارد ریال ظرف یکسال ساخته و تجهیز شود را زمین زد.
بنابه گفته سرمایه گذار این پروژه، با ساخت این کارخانه، 100 نفر بطور مستقیم و هزار نفر بصورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهند شد.
خدابخش همچنین بخش ترکمانچای را برای بازدید از مجتمع فولاد میانه ترک کرده، از این واحد تولیدی صنعتی بازدید کرد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.