تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اخبار میانه
شماره : 2886
تاریخ : ۵ مهر, ۱۳۹۷ :: ۸:۲۹
فرماندار ویژه میانه در جلسه ای با رؤسای ادارات: مسئولین اخلاق مداری و رضایتمندی مردم را در اولویت امور قراردهند معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: روسای ادارات و دستگاههای شهرستان باید با وحدت، همدلی و روحیه کاری بالا در جهت حل و فصل مشکلات حوزه کاری خود که برای شهرستان حائز اهمیت است تلاش کنند. 

فردای میانه / محمدرضا مشایخی در جلسه ای با روسای ادارات شهرستان میانه اضافه کرد: باید با ارائه خدمات مطلوب به افزایش مشارکت مردم که سبب توسعه همگانی در تمام حوزه ها و و مقابله با هجمه های معاندین نظام می شودکمک کرد.
وی در ادامه از مسئولین ادارات خواست تا سعه صدر، اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را در کنار انجام وظایف اداری برای پاسخگویی به مطالبات مردم را سرلوحه امور قرار دهند.
مشایخی همچنین با تقدیر از زحمات حمید شکری فرماندار سابق میانه در ایجاد وحدت و همدلی در بدنه اجرایی شهرستان، بر حفظ این وحدت و یکپارچگی تاکید کرده گفت: در مقطع حساسی از زمان با توجه به مشکلات و محدودیتها قرار گرفته ایم که باید با تدبیر و تلاش مضاعف  به سلامت از این گذر نیز مانند دوران 8 سال دفاع مقدس عبورکنیم .
وی با اشاره به قابل قبول بودن برخی از نقدها و اعتراضات و لزوم پاسخگویی به آنها، برخی عنادورزی ها را غیرقانونی  و ناشی از کینه توزی دشمنان خارجی عنوان نموده افزود: برخی مشکلات مقطعی ناشی از مسائل کشور باعث سختی انجام امور و انتظارات بحق از سوی مردم شده که امید است به صورت منطقی و درچارچوب قانون در سطح کشور حل شود.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به عملکرد دولت در شهرستان میانه و توفیقات حاصله با همت و تلاش تمامی مسئولین از جمله در حوزه های آب و فاضلاب، گاز، برق، بنیاد مسکن و ثبت احوال، منابع طبیعی و آبخیزداری و حوزه املاک و غیره  افزود: این موفقیتها ناشی از نگاه جهشی و حرکت جدی دستگاههای مربوطه می باشد که باید از وجود چنین مسئولینی برای بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیتهای استانی  به نفع شهرستان بهره برد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.