تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا امامی
حوزه : اخبار میانه
شماره : 3181
تاریخ : ۷ آبان, ۱۳۹۸ :: ۱۰:۲۳
بازدید شبانه فرماندار ویژه میانه از آغاز تردد خودروها از ورودی اصلاح شده از سمت تبریز اولویت پروژه های شهرستان راه و آب است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جریان بازدید شبانه از پروژه فوق، نحوه تردد خودروها در ورودی شهر میانه از سمت تبریز که تازه آغاز شده، به پروژه های راه روستایی و مابین شهرستان اشاره کرد.

به گزارش فردای میانه محمدرضا مشایخی با بیان اجرایی و تمام شدن برخی از پروژه های راه روستایی مانند ۲۵ راه روستایی از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری، اضافه کرد: راههای روستایی حصار میدانداغی و آغجه قشلاق به اتمام رسیده و راه باللوجه و تجره رود در حال احداث بوده همچنین آسفالت ریزی محور روستاهای ایشلق و نشق نیز در بخش کندوان به اتمام رسیده و قسمتی از بلوار زینبیه که از سوی شهرداری اجرا می شود تکمیل شده و روکش آسفالت قسمتی از جاده میانه، زنجان و دیگر پروژه ها اجرایی شده است.

وی با تاکید بر اینکه اولویت شهرستان، پروژه های آب و راه است افزود: تثبیت و احداث لایه های زیرین محور روستایی گاو به طرف بخش خورش رستم خلخال که قسمت بیشتر این پروژه به اتمام رسیده و محور آوین از بخش کندوان توسط خیرین و عرشه پل رودخانه قزل اوزن واقع در بخش خورش رستم و بخش کاغذکنان توسط بنیاد برکت اجرا خواهد شد.

مشایخی در ادامه از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای بهسازی و آسفالت محور یونیک- گنجگاه ما بین میانه _خلخال خبر داده گفت: سعی در اتمام پروژه روکش آسفالت محور جاده ترانزیت میانه- تبریز و ادامه عملیات پل قوری چای یا قرینه پل قبلی از سوی دستگاه متولی در سال جاری داریم.

وی ادامه داد: به زودی شاهد شروع اصلاح بهسازی و آسفالت ورودی از طرف زنجان خواهیم بود .

فرماندار ویژه میانه افزود: از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری راه ۱۰ روستای دیگر طی ماههای آتی بهسازی و شن ریزی می شود.

وی در حوزه آبرسانی به روستاها گفت: از محل اعتبارات استانی آب شرب 17 روستا شبکه گذاری و آب رسانی مطمئن شده و برای ۱۶ روستا به صورت مشارکتی هزینه خواهد شد.

مشایخی، ضرورت تکمیل پروژه های سال قبل در حوزه راه و آب را اولویت مهم شهرستان خوانده بیان کرد: احداث پل دوم یا قرینه پل حصار برای تسهیل در تردد از این مسیر به طرف هشترود، روستاهای اوج تپه و گلزار مومنین، آماده بودن اوراق قرضه جهت زیرسازی و بهسازی ۶ کیلومتر ابتدایی محور میانه- هشترود و شناسایی پیمانکار مربوطه از سوی دستگاه اجرایی را مورد پیگیری مجدانه از سوی شهرستان برای اجرا و اتمام برشمرد.

فرماندار میانه بر برنامه ریزی لازم برای اجرای پروژه های مشارکتی و اعلام آمادگی دستگاههای خدمات رسان در حوزه راه و آب تاکید کرد.

وی در پایان برنامه ریزی و رایزنی برای اجرای بخش دوم چهار خطه نمودن میانه- سرچم را از دیگر اولویتها ذکر نموده گفت: این پروژه از ضروری ترین پروژه های راه است که سپردن آن به پیمانکار دیگر از سوی معاونت عمرانی استانداری در حال پیگیری است.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای فردای میانه محفوظ می باشد.